Lekarze dla zwierzątlapa

WAŻNE IFORMACJE

 • GRAFIK LEKARZY

  GRAFIK LEKARZY

  Szanowni Państwo,zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy naszych lekarzy. Ułatwi to Państwu wybór terminu wizyty u specjalisty.
  Read More
 • REJESTRACJA

  REJESTRACJA

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na wszystkie wizyty w naszym Gabinecie obowiązują zapisy. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt
  Read More
 • DYŻURY WEEKENDOWE

  DYŻURY WEEKENDOWE

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurów weekendowych. Pozwoli to Państwu na dokonanie wyboru lekarza.
  Read More

ZOOFIZJOTERAPIA

W Kajmanie działa zoofizjoterapia!

Mamy przyjemność poinformować, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a przede wszystkim potrzebom Państwa Pupili, nasz Gabinet poszerzył swoją ofertę o usługi z zakresu fizjoterapii zwierząt.

 

Zoofizjoterapia jest bardzo ważnym działem weterynarii – jest zespołem działań, które mają na celu przywrócenie zwierzęciu sprawności fizycznej. Zabiegi rehabilitacyjne często stanowią alternatywę w stosunku do zabiegów operacyjnych lub pozwalają na ich opóźnienie. Celem rehabilitacji jest usprawnienie chorych zwierząt, poprawienie komfortu życia, a także zmniejszenie lub całkowite wyłączenie podawania środków farmakologicznych w terapii. Zoofizjoterapia jest wykorzystywana przy wielu schorzeniach ortopedycznych, neurologicznych a także w geriatrii. Stanowi leczenie uzupełniające bądź alternatywne.

 W naszym Gabinecie oferujemy masaże, zabiegi kinezyterapeutyczne oraz fizykoterapeutyczne. Do fizykoterapii używamy profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego.

 Z zakresu fizykoterapii możemy zaproponować:
- laseroterapię sondą podczerwoną i czerwoną,
- magnetoterapię,
- sonoterapię,
- elektroterapię
- terapię światłem przy użyciu lampy Bioptron.

Zabiegi wykonuje licencjonowana Zoofizjoterapeutka mgr Anna Aksamitowska. Plan sesji terapeutycznej jest układany indywidualnie dla każdego pacjenta.

Na rehabilitację zapraszamy psy, koty, a także zwierzęta egzotyczne.

ZAPRASZAMY!