Lekarze dla zwierzątlapa

WAŻNE IFORMACJE

 • GRAFIK LEKARZY

  GRAFIK LEKARZY

  Szanowni Państwo,zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy naszych lekarzy. Ułatwi to Państwu wybór terminu wizyty u specjalisty.
  Read More
 • REJESTRACJA

  REJESTRACJA

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na wszystkie wizyty w naszym Gabinecie obowiązują zapisy. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt
  Read More
 • DYŻURY WEEKENDOWE

  DYŻURY WEEKENDOWE

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurów weekendowych. Pozwoli to Państwu na dokonanie wyboru lekarza.
  Read More

WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Państwo!


Informujemy, że obecnie pracujemy bez zmian, jednak aby nadal było to możliwe, zalecamy zastosowaniE się do poniższych zasad:

💉 JEDNO ZWIERZĘ = JEDEN OPIEKUN!  Prosimy o niezabieranie do przychodni DZIECI, nieodpowiedzialni rodzice będą wypraszani z Przychodni!

😷 WSTĘP DO PRZYCHODNI TYLKO W MASECZCE OCHRONNEJ! Na wizyty prosimy przychodzić bez objawów infekcji - katar, kaszel, gorączka powinna skłonić do kontaktu z lekarzem, ale ludzkim 😉 lub infolinią NFZ - 0 800 190 590.

🚿 Myjemy ręce tak często, jak to możliwe! W Recepcji stoi dyspenser z preparatem dezynfekującym - prosimy skorzystać z niego po podejściu do Recepcji.

👫 Dbajmy o siebie i innych! 🥰

Za utrudnienia przepraszamy!