Lekarze dla zwierzątlapa

lek. wet. PAULINA KUBAJKA-BOGUSZ - Specjalista Chorób Psów i Kotów

W naszej Przychodni Pani doktor zajmuje się przede wszystkim psami i kotami a także wykonuje postawowe zabiegi chirugiczne.

Ponadto jako pracownik Kajmana poszerza swoją wiedzę także z zakresu chorób królików i gryzoni.


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z 2005r.

W 2012r ukończyła Podyplomowe Studia Specjalizacyjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz zdała egzamin państwowy, uzyskując tytuł Specjalisty chorób psów i kotów.

Po studiach weterynaryjnych, przez kilka lat doskonaliła swoje umiejętności pracując w Przychodni Weterynaryjnej we Włocławku.
Po przeprowadzce do Warszawy, w 2012r dołączyła do zespołu lekarzy Gabinetu Weterynaryjnego Kajman i szybko zdobyła zaufanie Pacjentów.
Pani doktor brała udział w wielu sympozjach i konferencjach z tematyki medycyny oraz chirurgii małych zwierząt. Nadal nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dokształcając się na szkoleniach i śledząc nowinki w medycynie weterynaryjnej.

Prywatnie mama i żona, miłośniczka kotów, właścicielka kotki syjamskiej oraz bojownika. Interesuje ją rękodzieło - samodzielnie wykonuje biżuterię, ozdoby, szydełkuje i szyje na maszynie. Wielbicielka jazdy na rowerze w dalekie, nieuczęszczane przez turystów trasy.