Lekarze dla zwierzątlapa

O NAS

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Kajman to zgrany zespół specjalistów współpracujących ze sobą dla zdrowia i dobra wszystkich Pacjentów.
Nasza praca jest naszą pasją, dlatego robimy wszystko, żeby sprawiała nam radość i dawała poczucie satysfakcji. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard świadczonych usług. Uczestniczymy w sympozjach i szkoleniach dla lekarzy weterynarii, aby diagnostyka, leczenie i profilaktyka prowadzone były przez nas na najwyższym poziomie.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, starając się stworzyć atmosferę zaufania.
W naszej Przychodni otaczamy opieką medyczną nie tylko psy i koty, ale również zwierzęta egzotyczne, takie jak: króliki, świnki morskie, fretki, małe gryzonie i inne małe ssaki, ptaki ozdobne, gady, płazy a nawet ryby.

Na co dzień nasi lekarze zajmują się profilaktyką oraz leczeniem chorób wewnętrznych. Prowadzimy również konsultacje specjalistyczne z zakresu diagnostyki obrazowej USG, okulistyki, chirurgii i kardiologii. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu wziewnym izofluranem lub w klasycznym znieczuleniu infuzyjnym.W naszej Przychodni działa profesjonalny szpital dla zwierząt egzotycznych, który dysponuje różnej wielkości terrariami i klatkami dostosowanymi do potrzeb gadów, małych ssaków oraz ptaków.
Stacjonarne leczenie szpitalne często jest jedyną szansą na powrót do zdrowia dla takich zwierząt jak żółwie, jaszczurki, papugi, króliki, świnki morskie czy szczurki. Z tego powodu cenimy sobie możliwość otoczenia naszych Pacjentów kompleksową opieką weterynaryjną.Dla Państwa wygody prowadzimy także hotel dla zwierząt egzotycznych.
Na czas dłuższych wakacji lub weekendowego wypadu za miasto, możecie Państwo zostawić swojego pupila pod opieką naszego zespołu.


 

Dbamy nie tylko o zdrowie, ale również o urodę naszych podopiecznych. Króliki i świnki morskie mogą w Kajmanie skorzystać z usług fryzjerskich. Zapraszamy na strzyżenie i kąpiele do lek. wet. Moniki Toborek.