Lekarze dla zwierzątlapa

REJESTRACJA

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż ostatniej rejestracji wizyty w Poczekalni dokonujemy 30 minut przed zakończeniem pracy Gabinetu. Po tym czasie wizyta może nie zostać zarejestrowana. Pierwszeństwo w kolejce mają Klienci zarejestrowani w regulaminowym czasie.
Niezastosowanie się do powyższej zasady może skutkować koniecznością przełożenia wizyty na inny termin.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wizyty u lekarza dyżurującego (PSY i KOTY) nie wymagają wcześniejszych zapisów. 

Konsultacje u specjalistów chorób zwierząt nieudomowionych: lek. wet. Moniki Toborek i lek. wet. Marty Marciniak wymagają zapisów na konkretne godziny.

Zapisy dotyczą także badań USG oraz konsultacji kardiologicznych, chirurgicznych, okulistycznych i zabiegów chirurgicznych.


Szanowni Państwo,
informujemy, że sytuacje nagłe i wymagające ratowania życia zwierzęcia, mają zawsze pierwszeństwo. Tacy Pacjenci są przyjmowani bez kolejki.
Dziękujemy za wyrozumiałość.


Formularz Rejestracji Pacjenta

Zgodnie z wymaganiami prawnymi dotyczącymi przechowywania danych osobowych naszych Klientów, wymagana jest Państwa zgoda na ich gromadzenie i przetwarzanie. W momencie pierwszej rejestracji w Gabinecie Weterynaryjnym Kajman zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie Formularza Rejestracji i podpisanie zgody na przetwarzanie danych.

Jest to warunek założenia karty w bazie danych.

Wzór Formularza Rejestracji można pobrać TUTAJ, zachęcamy Państwa do wydrukowania Formularza i wypełnienia go w domu, co pozwoli skrócić proces rejestracji.